in ,

Instagram’da Takip Edilesi Ünlü Türk Şefler

Instagram kullanma alışkanlığımızın devamlılığında ilgi alanlarına yönelik otoriteleri takip edebilme olanağının olması önemli etkenlerden biri. Dünyanın en ünlü fotoğrafçıları, koleksiyonerler, müzeler, bilim araştırma merkezleri, sporcular, ünlüler… Ve son zamanlarda şaheserler yarattıkları mutfaklarını bizlerle paylaşan, fotoğrafları, iletişimleri ve enfes tarifleri ile takipçilerini etkilemeyi başaran ünlü şefler. Eğer siz de Instagram takibiniz için ünlü şefler arıyorsanız sizin için hazırladığımız ünlü Türk şefler listesine hemen göz atın. Listede atladığımız isimler varsa önerilerinizi yorumlar kısmına eklemeyi unutmayın. Hadi takibe başlayalım.

Takip Edebileceğiniz Ünlü Türk Şefler ve Instagram Hesapları

1. @ardaturkmen

View this post on Instagram

 

A post shared by arda turkmen (@ardaturkmen) on

2. @hazer.armani

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hazer Amani (@hazer.amani) on

3. @somersivrioglu

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Somer Sivrioglu (@somersivrioglu) on

4. @chefmehmetyalcinkaya

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mehmet YALÇINKAYA (@chefmehmetyalcinkaya) on

5. @serifeaksoy

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serife Aksoy (@serifeaksoy) on

6. @yunusemreakkor

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sertabbah (@yunusemreakkor) on

7. @gursmehmet

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mehmet Gürs (@gursmehmet) on

8. @chefrafetince

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chef Rafet İnce (@chefrafetince) on

9. @burakzafer

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Burak Zafer Sırmaçekici (@burakzafer) on

10. @chefeyup

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eyüp kemal sevinç (@chefeyup) on

11. @c.oba

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Can Oba (@c.oba) on

12. @chefserkanbozkurt

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serkan Bozkurt (@chefserkanbozkurt) on

13. @maksutaskar

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maksut Askar (@maksutaskar) on

14. @ugurvolkanuysal

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Uğur Volkan Uysal (@ugurvolkanuysal) on

15. @chefmuratbozok

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Murat Bozok (@chefmuratbozok) on

16. @ciyasofrasi

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Çiya Sofrası (@ciyasofrasi) on

17. @ismetsaz

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ismet Saz (@ismetsaz) on

18. @ali_guengoermues

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ali Güngörmüs (@ali_guengoermues) on

19. @fatih_tutak

 

View this post on Instagram

 

A post shared by F a t i h T u t a k (@fatih_tutak) on

20. @aydinchef

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aydin Demir (@aydinchef) on

21.@pinarishakoglu

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pınar İshakoğlu (@pinarishakoglu) on

22. @gabrielesponza

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gabriele Sponza (@gabrielesponza) on

23. @tolgarmireli

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tolgar Mireli (@tolgarmireli) on

24. @zeynepagaogullari

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zeynep Agaogullari (@zeynepagaogullari) on

25. @serkan_guzelcoban

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ˢᵉʳᵏᵃᶰ ᵍüᶻᵉˡçᵒᵇᵃᶰ (@serkan_guzelcoban) on

26. @cenkakkaya

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cenk Akkaya (@cenkakkaya) on

27. @mertseran

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mert Seran (@mertseran) on

28. @alican_gurbuz

 

View this post on Instagram

 

A post shared by baqete (@alican_gurbuz) on

Ünlü Türk şefler listesine eklemek istediğiniz şefler varsa, yorumlarınızı bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir