in

SevdimSevdim

Geri Dönüşüm Saksı Yapımı İçin Birbirinden Güzel Fikirler

geri dönüşüm saksı yapımı

Selam herkese! Bugün size geri dönüşüm saksı yapımı yazım, tüm internet evreninde yayınlamış olduğum tam ikinci yazım! Yazmaya sanırım kendimin bile beklediğinden daha çabuk adapte oldum. Profil sayfamda kendimden bahsettiğim minik paragrafı okuyanlar bilir, hep bir blogger olma sevdam vardı, kısmet Ferishtah’aymış. 

İlk yazımda geri dönüşüm projelerine olan özel ilgimden bahsetmiş ve sizin için derlediğim eski araba lastikleri geri dönüşüm fikirlerini paylaşmıştım. Bu yazımda da tam bir saksı ve çiçek aşığı olarak, miyadı  dolmuş eşyanızı saksı haline getirmeniz için ilham olacak şahane fikirler paylaşacağım. Bu fikirlerin hepsi birbirinden harika. Yeter ki siz geri dönüşüm ile saksı yapmak isteyin.

Ama “bu fikirler bana yetmez” diyorsanız, merak etmeyin, sonsuz fikir var. Daha fazla fikir için eski ayakkabıdan saksı yapımı yazımı da mutlaka okumanızı öneririm.

E hadi hazırsanız başlayalım… İşte birbirinden güzel tam 20 farklı geri dönüşüm saksı yapımı kendin yap projesi önerisi.

emaye tencereden saksı geri dönüşüm saksı yapımı eski sandalyeden saksı şarap şişelerinden saksı geri dönüşüm saksı yapımı eski eşyalardan saksı yapımı geri dönüşüm saksı geri dönüşüm saksı yapımı eski kasktan saksı geri dönüşüm saksı eski çaydanlıktan saksı geri dönüşüm çiçeklik eski el arabasından saksı geri dönüşüm saksılar eski tencereden saksı geri dönüşüm saksı yapımı pet şişeden saksı konserve kutularından saksı

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir