in ,

SevdimSevdim BayıldımBayıldım YapacağımYapacağım


Sevgilinizin Kalbini Çalacak Hediye Fikirleri

sevgiliye hediye fikirleri

Evet, o sizin kalbinizin sahibi… Birlikte bir yola çıktığınıza göre, onun da güzel gönlü sizde. Peki özel zamanlarda ya da herhangi bir günde onu şımartmaya ne dersiniz? Sevgilinizin kalbini çalacak hediye fikirleri ile en kıymetlinizi şaşırtabilirsiniz. Onu mutlu etmek, kendinizi de mutlu etmenin ilk yolu. Öyleyse sizin için seçtiğimiz sevgiliye hediye fikirleri nelermiş hep birlikte görelim. Hadi başlayalım!

1. Kişiye Özel Tasarımlar

sevgiliye özel hediye

Sevgilinizin adının yazılı olduğu bir kupa sıradan bir hediye olabilir. Ama sevgilinizin kendine has özelliklerini yansıtan bir kupa çok hoş bir hediye olabilir. Kişiye özel detaylar daima ilgi çekicidir. Örneğin en sevdiği filmin karakteri ya da çocukluk anılarında yer alan bir nesne… Bunları çağrıştıran bir tasarım alabilir ya da direkt olarak kendiniz oluşturabilirsiniz. Sevgiliniz bu özene bayılacak!

2. Hayal Planlayıcı Defter

Hayal Planlayıcı Defter

Tek kişilik hayaller güzeldir. Ama iki kişi olunca hayaller daha da büyür. Öyleyse ona hayallerini planlayabileceği bir defter hediye edin. Bu tür ürünler son zamanlarda oldukça ilgi çekiyor. Farklı illüstrasyonlar ile süslenen bu özel hediye ile onun hayallerini ne kadar önemsediğinizi de göstermiş olacaksınız.

3. Minyatür Bahçe ve Teraryum

minyatür bahçe ve teraryum

Mutluluğun resmini çizemiyorsanız onun bahçesini hediye edin. Farklı modellerden oluşan minyatür bahçeler ya da teraryumlar oldukça şirin. Sizi ve ilişkinizi yansıtan bir model bulun ve onu sevdiğinize hediye edin. Evin en güzel köşesine koyacağı bu hediye ile aşkınız hep göz önünde olacak. Unutmayın, hediyenizi kendi ellerinizle hazırlamak isterseniz minyatür bahçe ve teraryum yapımı çok kolay, denemeye değdiğini göreceksiniz.

4. Fotoğraf Albümü

sevgiliye en güzel hediye fikirleri

Sıradan bir fotoğraf albümü değil elbette… İçinde kendi emeğiniz yer almalı. En güzel fotoğraflarınızdan ziyade en komik ya da romantik anılarınızı seçin ve ekleyin. Etrafına notlar alın, sevimli stickerlar yapıştırın. Paylaştığınız anıları zihninde canlandırmasını kolaylaştırın. Sevgiliniz sizi özlediğinde eli hep bu özel albümü arıyor olacak.

5. Neon ya da Projeksiyonlu Lamba

neon kalp şeklinde lamba

Hem ilginç hem de çok şık bir hediye… Romantizmin doruk noktası! Sıradan bir masa lambası yerine bu görkemli hediyeyi sunun. Kalp figürleri ya da yıldızlarla süslenen pek çok model mevcut. Odası bu güzel hediye ile aydınlandığında hediyeniz onun kalbini ısıtıyor olacak.

6. Hediye Kutusunda Çeşit Çeşit Hediyeler

14 şubat hediye fikirleri

Sevgiliye hediye fikirleri konusunda klişelerden kaçınıyoruz demiştik. Öyleyse hediye kutunuzun içine de sıra dışı şeyler koymalısınız. Ona değerli olduğunu hissettiren birden fazla minik minik hediyeleri bir hediye kutusu içine yerleştirip sevdiğinize verebilirsiniz. Mesela çift kişilik konser bileti, dayanıklılığı simgeleyen küçük bir kaktüs ve şık bir kum saati. Böylece saati hep size doğru akacak!

...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.