Ferishtah.com nedir?

Ferishtah bir Yemek ve Kendin Yap Web Sitesidir. Deneyimlerini paylaşanlar ile onları takip edenlerin buluştuğu bir sosyal paylaşım platformudur. Kendi profilini açıp içerik ürettiği için paylaşımcıları, yayınlanan içeriği okuyup izlediği için de ziyaretçileri ödüllendiren özel bir web sitesidir.

Ferishtah.com’da içerik nasıl üretilir?

Profesyonel veya amatör blogger / vloggerlar, diğer bir deyişle paylaşımcılar, kendi profillerini oluşturarak kendilerini tanıtacak ve tercih ettikleri kategorilerde yazı ve/veya videolarını ekleyecektir. İçerikler Ferishtah.com editörleri tarafından 24 – 48 saat içinde onaylanarak yayınlanacaktır. Ziyaretçiler beğendikleri yazarları takip edebilir, yorum yapıp, soru sorabilirler.

Neden Ferishtah’ta içerik paylaşmalıyım?

  • Çünkü burada paylaşım yapmak özel arayüzümüz sayesinde hem çok kolay, hem de eğlencelidir.
  • Paylaşımcılara değerli hediyeler kazanma olanağı sağlarız.
  • Paylaşımcılar belli puanlara ulaştıkça çekilişlere katılma şansı yakalayıp, sürpriz ödüllerden faydalanabilirler.

Neden Ferishtah’ı takip etmeliyim?

  • Rahatça soru sorabilecek, yorum yapabileceksiniz.
  • Modern tasarımı, kolay navigasyonu, faydalı, eğlenceli, bilgilendirici konuları ve interaktif özellikleri sayesinde kendinizi bu siteye “ait hissedeceksiniz”.
  • Mini testlerimizi çözerek, yazıları okuyarak, sayfalarda gezinerek, yazıların altındaki emojilere tıklayarak ve site içindeki daha birçok davranışınız sayesinde puanlarınızı biriktirecek ve çekilişlere katılma hakkı kazanıp, sürpriz ödüllerden faydalanabileceksiniz.

Daha fazla bilgi için Nasıl Çalışır bölümünü inceleyin.

Sorularınız ve önerileriniz için bilgi@ferishtah.com