in

SevdimSevdim

Araba Lastiği ile Bahçe Dekorasyonu Fikirleri

araba lastiği ile bahçe dekorasyonu

Eski ve artık iş görmeyen bir araba lastiği ile bahçe dekorasyonu yaptığınızda, o lastiğin hikayesini bahçenize taşırsınız.

Bir nesneye, bir eşyaya baktığınızda kaç şey görüyorsunuz? Toplumu sadece eşyanın kendisini görenler, bir de o eşyanın dönüşmüş halini görenler olarak ikiye ayırabilir miyiz, ne dersiniz? 

Siz bu iki gruptan hangisine dahilsiniz bilemiyorum ama ben şahsen ikinci gruptayım. Eski bir vazo, ayakkabı ya da sandalye gördüğümde, o nesne ile daha neler neler yapılabileceğini görüyorum.

Bu nedenle Ferishtah’da yazma serüvenime, eski araba lastiği ile bahçe dekorasyonu için derlediğim kendin yap fikirleri ile devam ediyorum. Normalde birçok kişi eski bir araba lastiğini ne yapacağını bilemediğinde “Şunu sahilde güzelce yaksak mı?” diye düşünebilir. Oysa eski araba lastiklerini yakmak yerine, değerlendirmenin çeşit çeşit yolu var. İşte bunlardan sadece bazıları.

Eski Araba Lastiği İle Bahçe Dekorasyonu Örnekleri

araba lastiği ile bahçe dekorasyonu eski araba lastiği ile bahçe dekorasyonu fikirleri bitki ekilmiş eski araba lastikleri araba lastiklerinden çocuk oyun alanı araba lastiklerinden bahçede oyun alanı araba lastiğinden kuğu eski araba lastiklerinden fil araba lastiklerinden zebra araba lastiği ile bahçe dekorasyonu araba lastiklerinden kurbağa araba lastiklerinden çocuk oyun parkı

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir