in ,

SevdimSevdim SevmedimSevmedim BayıldımBayıldım YapacağımYapacağım GüldümGüldüm


Anneler İçin El Yapımı Hediye Fikirleri

anneye el yapımı hediye fikirleri

Yaşamın kaynağı, evimizin kıymetlisi; annelerimiz… Onlar için verilecek en güzel hediye bizim gülümsememiz. Ama bununla yetinmemek gerek. En kıymetliniz olan annenize el yapımı hediyeler sunarak emeğinizi armağan edebilirsiniz. Kemerlerinizi bağlayın, anneye el yapımı hediye fikirleri bulacağınız bir yolculuğa çıkıyoruz!

Anneye El yapımı Hediye Fikirleri

1. El Yapımı Defter

hediye defter

Anneniz yazmayı seviyor mu? En azından tarifler ya da günlük fikirler için not almayı istiyor olabilir. İşte karşınızda çok tatlı bir hediye fikri! El yapımı defter istenilen şekilde kullanılabilir. Bu aşamada dilediğiniz rengi ve türü seçebilirsiniz. Anneniz için hediye olan defterin içine anlamlı bir not yazıp tarih düşmeyi de unutmayın. Hatta küçük bir şiir ya da defterin tasarımına yapacağınız bir dokunuş annenizi mutluluktan havalara uçuracaktır.

2. Örgü

Anneye el yapımı hediye fikirleri

Hep anneler mi bizler için el emeği göz nuru dökecek? Şimdi sıra bizde! Anneler örgüye bayılırlar. Bu yüzden annenize el yapımı hediye fikirleri listenize bunu da ekleyin. Örgü bir atkı ya da örgü şal son derece kullanışlı olabilir. Muhteşem bir örgü olmasına gerek yok. Uzun uzun düşünmeye de lüzum yok. İnternetten basit ve düz modellerin videolarını izleyerek hızlıca öğrenebilirsiniz. Sizin elinizden çıkan bu özel hediye annenizin hem boynunu hem de içini ısıtacak.

3. Yapay Çiçekler

yapma çiçek

Çiçek sevmeyen bir anne var mıdır? Ama bu kez kalıcılığını uzun yıllar koruyacak bir önerimiz var. Yapay çiçekleri saplarından kesin. Köpük kartona saplayın ve finalde kartonu şık bir vazo içerisine yerleştirin. Dilerseniz vazonun etrafını saracak tatlı bir kılıf da örerek hediyenize daha fazla emeğinizi katabilirsiniz. İsterseniz hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak çiçeğinizi renkli ve paketli şekerlerle bile yapabilirsiniz. Belki de vazonun içine yalnızca annenizin isminin baş harfini eklersiniz. Her şey hayal gücünüze bağlı!

4. Fotoğraflar

fotoğraf albümü

Ne çabuk büyüdünüz siz… Anneniz her gün buna şaşırıyor olabilir. Öyleyse onu zamanda yolculuğa çıkarın. Bir albüm edinin ve anneniz ile birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı yerleştirin. Ya da dilerseniz bir pano edinin. Bu panoyu renklendirmek için renkli kalemler ve boyalar kullanın. Dilediğiniz her şeyi çizebilirsiniz. Sonrasında annenizle olan en güzel fotoğraflarınızı bu panoya ekleyin. Elinizin değdiği ve zaman ayırdığınız her armağan anneniz için çok değerli.

Sizin de anneniz için hazırladığınız el yapımı hediyeleriniz varsa bizimle fotoğraflarını paylaşmak ister misiniz? Ya da önerileriniz varsa “Anneye el yapımı hediye fikirleri” yazımıza yorum olarak ekleyebilirsiniz.

...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.